فارسی

در خصوص اطلاعاتی مرتبط با تدوین و ارسال مقالات، به ادامه مطلب مراجعه فرمایید؛ دبیرخانه اولین کنفرانس ملی مدیریت و سیستم های فازی توصیه می‌نماید پژوهشگران قبل از ارسال مقالات و ثبت نام در کنفرانس نکات اشاره شده را با دقت مطالعه و رعایت نمایند.

توضیحات: 
1- جهت ارسال بیش از یک مقاله نیاز به ثبت نام مجدد نمی‌باشد لذا پژوهشگران در همان پنل کاربری خود می­‌توانند سایر مقالات را ارسال نمایند.
 
2- در هنگام آماده سازی مقاله جهت ثبت در سامانه، فرمت دقیق مقالات رعایت گردد. جهت تسهیل کار، نمونه فونت مقاله بر روی وب سایت قرار داده شده است. خواهشمند است مقاله خود را بخش بخش کپی کرده و در فایل فرمت نمونه دریافت شده از سایت کنفرانس درج نمایید (لطفا فایل نهایی ارسال شده همان فایل فرمت نمونه که مقاله خود را قرار داده‌اید، باشد).
 
3- در هنگام ثبت مقاله عنوان کامل آن را به همراه نام و نام خانوادگی سایر نویسندگان حتما قید نمایید. گواهی صادر شده برای مقاله بر طبق همین اطلاعات ثبت شده توسط شما در پنل کاربری صادر می‌گردد. توصیه می‌شود ترتیب اسامی قبل از ارایه مقاله با توافق افراد رعایت شده باشد. همچنین می‌بایست ترتیب اسامی در مقاله و در بخش ثبت نام مشابه باشد. پس از وارد کردن اسامی و ثبت آن، هیچ گونه تغییر در اسامی یا ترتیب آن‌ها امکان پذیر نخواهد بود.

4- احتراما به اطلاع نویسندگان محترم مقالات می‌رسانیم پس از ثبت‌نام در سامانه کنفرانس ایمیل تایید حاوی نام کاربری و رمز عبور برایتان ارسال خواهد شد.( لطفا بخش   spam  ایمیل خود را  نیز چک نمایید).